TURNAJ PŘÁTEL VOLEJBALU (dříve - Rodinný turnaj)

se uskuteční v sobotu 11.6.2016

informace brzy doplníme.

TJ Sokol Unčovice již nehraje žádnou soutěž.

.

/album/tj-sokol-uncovice/volejbalisti-jpg/

z historie...ze vzpomínek p Vydry

unčovický volejbal.doc (169 kB)

.........................................................................................................................

Volejbal – TJ Sokol Unčovice - muži

V mužské soutěži – okresní přebor – začal domácí sokol hrát již v roce 1956 a ukončil svou činnost v roce 2013. Za týmy Unčovice hrávali i hráči z jiných vesnic či měst (Litovel, Pňovice, Uničov, Červenka, Bouzov, Měník apod.)

Okresní přebor po dohodě kapitánů všech mužstev skončil v roce 2012 a od sezóny 2012/2013 se hraje tzv. Hanácký přebor. V této soutěži hrají družstva Štěpánova, Hodolan, Sigmy Olomouc, Velkého Týnce a Unčovic. Hraje se systémem podzim/jaro a družstva si vzájemně domlouvají termíny buď v hale nebo na antuce.

Na přiložené fotografii, která pochází z roku 2009, jsou: Stojící hráči zleva: Dalibor Skopal (Litovel), Libor Vašíček (Uničov), Filip Leopold (Šternberk), Ladislav Vydra (Unčovice), Martin Wyvial (Měník), Ondřej Skopal (Červenka), dřepící hráči zleva: Karel Hábl (Unčovice), Pavel Dostál (Unčovice), Pavel Remeš (Unčovice), Radek Nevrlý (Bouzov). Na fotografii chybí Marek Šafář (Praha), David Jančík (Náměšť na Hané) a Petr Ambrozek (Pňovice), Ladislav Němeček (Unčovice). Bohužel nás opusti Libor Vašíček (+18.11.2013).