Sokol 2017/18

3. liga A, domácí hřiště v Unčovicích

název: Sokol Unčovice

soupiska: Brokeš Libor, Doležel Josef, Janošec Marek, Martínek Pavel, Valouch Patrik, Hanzlík Jakub, Stratil Patrik, Moťka Marek, Zdřálek Václav, Zdřálek Ladislav, Mlčoch Miroslav, Pospíšil

......................................................................................................................

SEZÓNA 2018/19

JARO 2019:

Sokol Unčovice - Sedlisko pá 17.5. 2:3

Sestava: Brokeš, Doležel, Hanzlík, Martínek, Zdřálek V, Valouch
Góly: 2x Zdřálek V
 

Sokol Unčovice - MK Dlouhá Loučka  pá 10.5.  4:3

Sestava: Brokeš, Doležel, Hanzlík, Martínek, Zdřálek V, Zdřálek L, Janošec, Mlčoch, Valouch
Góly: Zdřálek V, Martínek, Mlčoch, Valouch

 

Sokol Žerotín - Sokol Unčovice so 4.5. 0:3

Sestava: Brokeš, Doležel, Zdřálek V, Zdřálek L, Pospíšil, Valouch, Martínek
Góly: 2x Zdřálek, Martínek
 

Sokol Unčovice - Sokolka Horka "B" pá 26.4. 4:5

Sestava: Brokeš, Doležel, Zdřálek V, Zdřálek L, Stratil, Valouch, Martínek
Góly: 2x Stratil, Zdřálek V, Zdřálek L
 

Sokolka Horka "A"-Sokol Unčovice pá 19.4. 7:6

Sestava: Brokeš, Doležel, Zdřálek V, Zdřálek L, Janošec, Stratil, Mlčoch, Valouch
Gól: 4x Stratil, Zdřálek V, Doležel
 

Sokol Unčovice - AC Karasov pá 12.4. 1:2

Sestava: Brokeš, Doležel, Zdřálek V, Zdřálek L, Martínek, Mlčoch, Valouch
Gól: Zdřálek V
 

Barbar - Sokol Unčovice pá 5.4. 5:5

Sestava: Brokeš, Doležel, Hanzlík, Zdřálek L, Zdřálek V, Valouch, Martínek
Góly: 4x Zdřálek V, Doležel

 

Sokol Unčovice - FC Břuchotín ne 31.3. 0:4

Sestava: Brokeš, Martinek, Zdřálek V, Zdřálek L, Valouch, Doležel, Janošec 
 

PODZIM 2018:

Sokol Unčovice - Sokol Křelov "A" ne 18.11. 2:3

Sestava: Brokeš, Martinek, Zdřálek V, Zdřálek L, Valouch, Doležel, Stratil, 
Góly: Valouch, Martinek
 

Koník Litovel - Sokol Unčovice so 10.11.  12:0

Sestava: Brokeš, Doležel, Valouch, Martínek, Mlčoch
 

Sokol Unčovice - FC Peklo NV  ne 4.11. 3:0

Sestava:Brokeš, Doležel, Stratil, Valouch, Zdřálek V, Zdřálek L, Mlčoch, Martínek
Gól: 2x Stratil, vl.
 

FC Nasa - Sokol Unčovice ne 28.10.  1:1

Sestava:Brokeš, Stratil, Valouch, Zdřálek V, Zdřálek L, Mlčoch, Martínek, Moťka
Gól: Zdřálek V
 

Sokol Unčovice - SK Náklo  ne 21.10  0:2

Sestava: Brokeš, Doležel, Martínek, Valouch, Zdřálek V, Zdřálek L, Stratil, Janošec

 

Sedlisko - Sokol Unčovice pá 12.10. 5:3

Sestava: Brokeš, Doležel, Hanzlík, Martínek, Moťka, Stratil, Valouch, Zdřálek V, Zdřálek L
Góly: 2x Stratil, Zdřálek V

 

MK Dlouhá Lloučka - Sokol Unčovice  so 6.10. 3:4

Sestava: Brokeš, Doležel, Martínek, Moťka, Zdřálek V, Zdřálek L, Pospíšil, Hanzlík, Stratil
Góly: 2x Stratil, Zdřálek V, Doležel

 

Sokol Unčovice - Sokol Žerotín 3:0 ne 30.9. kontumačně

 

Sokolka Horka "B" - Sokol Unčovice pá 21.9. 5:3

Sestava: Brokeš, Doležel, Zdřálek V, Zdřálek L, Pospíšil, Stratil, Valouch
Góly: Valouch, Zdřálek V, Stratil
 

Sokol Unčovice - Sokolka Horka "A" út 18.9.  4:1

Sestava: Brokeš, Doležel, Martinek, Zdřálek V, Zdřálek L, Mlčoch, Stratil, Valouch, Pospíšil, Moťka
Góly: 2x Zdřálek V, Stratil, Pospíšil

 

AC Karasov - Sokol Unčovice pá  7.9.  3:5

Sestava: Brokeš, Zdřálek V, Zdřálek L, Martínek, Mlčoch, Stratil
Góly: 3x Stratil, Zdřálek V, Martínek
 

Sokol Unčovice - Barbar  pá 31.8. 3:3

Sestava: Brokeš, Stratil, Doležel, Hanzlík, Hájek
Góly: 2x Stratil, vl.

 

FC Břuchotín - Sokol Unčovice  pá  24.8. 1:3

Sestava: Valouch, Doležel, Hanzlík, Martínek, Janošec
Góly: 2x Janošec, Martínek