Nohejbal 2018 :

Letošní, již 8.ročník se koná v sobotu 7.7.2018. Prezentace bude v 8:30, první zápasy začnou v 9hod. 

Přihlášky posílejte na maily: radek.chaos@seznam.cz nebo bizon@centrum.cz                    či na tel : Radek - 721 041 797 , Tomáš - 608 209 086 nebo níže.

Startovné 300,- Kč za tým (100,-Kč určeno na pitný režim)

Možno posílat na účet č.: 211 041 8300/ 2700, do poznámky napsat Nohejbal 2018 + název týmu.

V týmu max jeden ligový hráč ! Prosím o přihlášení týmu dříve než pošlete startovné. Díky.

 

Tým 

Přihlášen

Zaplaceno

1) PISMISTRI (Rozsypal)

ANO

ANO

2) MASTER VYŠKOV (M. Muller)

ANO

ANO

3) JELENI (Skopal)

ANO

ANO

4) ČERNÍ JEZDCI OLOMOUC (Malec)

ANO

ANO

5) BÍLSKO (Říha)

ANO

 

6) SK SKALKA (Křivánek)

ANO

ANO

7) ČUNÍN (Pírek)

ANO

 

8) MYSLIVNA LITOVEL (Brauner)

 ANO

 

9) STRÉCI LITOVEL (Benešl)

ANO

ANO

10) KARMONT SENICE na H. (Mikulka)

ANO

 

11) VRAHOVICE (Kaňák)

ANO

ANO

12) HNOYLAND (Zuština)

ANO

ANO

13) HOPAX ČERVENKA (Pavlík)

ANO

 

14)

 

 

15)

 

 

16)

 

 

17)

 

 

18)

 

 

19)

 

 

20)

 

 

21) Reserve

 

 

22) Reserve

 

 

23) Reserve

 

 

24) Reserve

 

 

 

Přihlášení na turnaj "Nohejbal Unčovice 2018"

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vítězové turnaje v nohejbalu v Unčovicích

2017 Master Vyškov

2016 Čunín

2015 Master Vyškov

2014 Sokol Čunín

2013 Stréci Litovel

2012 Stréci Litovel

2011 Stréci Litovel

 

........................................................................................

Ve fotogalerii na https://radekchaos.rajce.idnes.cz jsou fotky z nohejbalového turnaje

a video https://www.youtube.com/watch?v=UvyY20BnTUU 

a video

https://www.youtube.com/watch?v=oRi3b76Db7Y

Vítězem 7. ročníku turnaje v nohejbalu se stal Master Vyškov

 

........................................................................................

Nohejbal Unčovice 2017 (bez omezení) 

pořadí 7. ročníku turnaje v nohejbalu:

  1. Master Vyškov (Müller)
  2. Tři dvory (Vyroubal)
  3. Prostějov (Kaňák)
  4. Černí jezdci Olomouc (Malec)
  5. Sokol Ptení - Čunín (Pírek)
  6. Hopax Červenka(Pavlík)
  7. Sonny boys Držovice (Repeš)
  8. Futnet Litovel (Brauner)
  9. Bílsko (Freml)
  10. Hnoyland Hnojice (Zuština)
  11. Vojnice (Albrecht)
  12. Pivnice Rampa Olomouc
  13. Pišmistři Drahlov (Rozsypal)
  14. Karmont Senice na Hané (Mikulka)
  15. Stréci Litovel (Benešl)
  16. Staří psi Držovice (John)
  17. Červenka (Dolák)
  18. Amatéři s.r.o. Unčovice (Brokeš)
  19. Vojtěchov (Bušina)
  20. Sorin tým Náměšť na Hané (Hladký)
  21. Blumen Unčovice (Martinek)
  22. Unčovice B (Hájek)
  23. Peláni Olomouc
  24. Migroši Olomouc

 

 
 

..................................................................................................................................

Celkové pořadí 6. ročníku - Nohejbal Unčovice open 2016

  1. Čunín (Pírek La. st, Pírek La ml, Pírek Lu.)
  2. Jezdci Olomouc (Malec, Hlatký, Hlatký)
  3. Anonym Litovel (Gronych, Brauner, Brauner, Oříšek, Rainer)
  4. Lešany (Pořízek, Pořízek, Bašný)
  5. Sonny boys Držovice ( Repeš, John, Nový)
  6. Hopíci Červenka (Pavlík, Škop, Jambor)
  7. Hasiči Litovel ( Plhák, Holinek, Janošec)
  8. Vojnice (Treutner, Albrecht, Kuchař, Farkaš)
  9. Stréci Litovel (Benešl O, Benešl M, Křupka)
  10. Amatéři s.r.o. (Brokeš, Neplech, Kvapil)
  11. Karmont Senice na Hané (Mikulka, Navrátil, Hájek R)
  12. Alibaba Litovel (Palinek, Vrbka, Ryzí, Sapara)
  13. Bílsko (Hubáček, Říha, Šobr)
  14. Monstra Bouzov (Vyjídáček st, Vyjídáček ml, Tobiáš)
  15. Blumen Unčovice (Zdřálek V, Zdřálek L, Martinek)
  16. Diarrhoea Unčovice (Mysliveček, Měsíc, Kronus)
  17. Trio Vojtěchov (Bušina, Procházka, Muller)
  18. AFK Příkazy (Koláček, Zbořil, Utíkal)
  19. Flora Crew Olomouc (Kýš, Staněk, Smékal)
  20. Mladí kluci Unčovice (Hájek M, Moťka, Svoboda) 
  • nejlepší hráč: Lukáš Pírek (Čunín)
  • Vítěž turnaje v nohejbalu 2016: Čunín (Pírek Ladislav st, Pírek Ladislav ml, Pírek Lukáš)

Foto z turnaje: radekchaos.rajce.idnes.cz

Video z turnaje: www.youtube.com/watch?v=o64lvu4pHzo

 

 

Ve fotogalerii, na rajčeti radekchaos.rajce.idnes.cz jsou přidány fotky z nohejbalového turnaje a zde je odkaz na video z turnaje "NOHEJBAL - UNČOVICE 2015" www.youtube.com/watch?v=tNsAp3gEZ8k

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

5. ročník turnaje v nohejbalu "Unčovice 2015"

Vítězem se stal team Master Vyškov

Nejlepší hráč turnaje Unčovice 2015

Jméno: Martin Müller

Oddíl: TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "A"

Mistr ČR dorost: dvojice 2003 a 2004

Mistr ČR Muži: dvojice 2009, družstva 2009, 2011, 2012, 2013 a 2014, trojice 2012

Vítěz Team world cup: družstva 2014

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

.........................................................................................................................

Výsledky turnajů nohejbal Unčovice

........................................................................................................................

5. ročník v nohejbalu "Unčovice 2015"  4.7.2015

  1. Master Vyškov
  2. Sokol Čunín
  3. Jezdci Olomouc
  4. Anonym Litovel
  5. Stréci Litovel
  6. Rebel Držovice
  7. Vrahovice
  8. Palda Litovel
  9. Červenka
  10. Galatasaray Mezice
  11. Korýši Unčovice
  12. Zdejuro Unčovice
  13. Martinek Unčovice
  14. Trio Vojtěchov
  15. Amatéři s.r.o. Unčovice
  16. Pacáci Unčovice
  17. Chelsea Litovel
  18. Moťci Unčovice

.......................................................................................................................

4. ročník v nohejbalu "Unčovice 2014"  4.7.2014

  1. Sokol Čunín (Pírek La st, Pírek La ml, Pírek Lu)
  2. Hopax Červenka (Pavlík, Křupka, Jambor)
  3. Matrix Prostějov (Pluháček, Kaňák, Oplocký)
  4. SK Náklo (Koupil, Plch, Plch)
  5. Jezdci Olomouc (Malec, Hlatký, Čenda)
  6. Rebel Držovice (John, Nový, Charvát)
  7. Stréci Litovel (Benešl st, Benešl ml, Vícha)
  8. Darmošlapové Litovel (Gronych, Dolák, Reimer)
  9. Doktoři Střeň (Havlíček, Smékal, Holaník)
  10. Palda Litovel ( Palinek, Zatloukal I, Zatloukal L, Ticháček, Pištěk)
  11. Martinek team (Cholina, Unčovice, Dubčany) (Martinek P, Zdřálek V, Zdřálek L)
  12. Karmont Senice na Hané (Mikulka st, Mikulka ml, ?, ?)
  13. Sršni Držovice (Studený, Repeš, Kleveta)
  14. Dědek team Unčovice (Hájek R, Holbík, Brož)
  15. Amatéři s.r.o. (Unčovice, Olomouc) (Brokeš, Dopita , Šrámek)
  16. AFK Příkazy (Koláček, Nétek, Hanuš)
  17. Blesk Náměšť na Hané (Paták, Faltus, Martinek R)
  18. Davis tým Unčovice (Moťka J, Moťková, Zavadil)
  19. Aistape (Unčovice, Mezice, Rozvadovice) (Skácel, Čundrle, Hudeček)
  20. Sebranka Holice (Šustka, Nerušil, Michal)
  21. Stranglers Unčovice (Vydra, Spáčil, Petrskovský)
  22. Chlopaté knedlik Unčovice (Doležel, Valouch, Janošec)
  23. Volcom Unčovice (Měsíc, Mysliveček, Ošťádal)
  24. LB Litovel (Navara, Šobr, Říha)
  25. Lazar tým Unčovice (Ryzí, Gazárek, Sapara, Látal, Vrbka)
  26. Mc Donalds team Unčovice (Hájek M, Pacák, Plhák, Plachý)

3. ročník v nohejbalu "Unčovice 2013"  5.7.2013

  1. Stréci Litovel – Benešl st, Benešl ml, Pavlík
  2. Darmošlapové Litovel – Axman, Kvapil, Gronych
  3. Mezece – Mlčoch, Škop, Vlček
  4. Dubáci Litovel – Dubový, Navara, Jambor
  5. AK 47 Unčovice – Doležel, Janošec, Kvapil
  6. Doktor team Střeň – Havlíček, Smékal, Holaník
  7. Stranglers Unčovice – Vydra, Spáčil, Petrskovský
  8. AFK Příkazy –Koláček, Zbořil, Utíkal
  9. S.m.o. Litovel - Žídek, Rozsypal, Klimeš
  10. Krvavé Pešek Unčovice – Skácel, Valouch, Kronus
  11. Blesk Náměšť na Hané – Paták, Faltus, Martínek
  12. Karmont Senice na Hané – Mikulka st, Mikulka ml, Vrbka
  13. Sršni Držovice – Repeš, Dehner, Kleveta
  14. Rebel Držovice – John, Kittner, Studený, Mikulka
  15. Lazar tým Unčovice – Sapara, Látal, Ryzí, Grulich
  16. Team snů Unčovice – Moťkova, Moťka M, Moťka J
  17. Dědek tým Unčovice – Hájek R, Brož, Grešíček
  18. Švagři Slovensko – Kočera, Babin, Cselka, Tynák
  19. Beverly Hils 90210 Unčovice – Měsíc, Mysliveček, Hejtman
  20. Mc Donald team Unčovice – Hájek M, Holaník, Pacák

..........................................................................................................................

2. ročník v nohejbalu "Unčovice 2012"  6.7.2012

  1. Stréci Litovel (Benešl O, Benešl M, Křupka)
  2. Srdcaři Střeň (Havliček, Smékal, Holaník)
  3. KC team (Litovel)
  4. Dědek tým Unčovice(Hájek, Brož, Holbík)
  5. Munga team Unčovice(Měsíc, Mysliveček, Skácel)
  6. Amatéři s.r.o. Unčovice (Brokešové)
  7. Alibaba Litovel (Palinek)
  8. Mezece (Mlčoch, Škop, Vlček)
  9. Nevím Unčovice( Martinek, Moťka, Foltýnek)
  10. Laty Unčovice ( Doležel, Kvapil, Slouka)
  11. Karmont Senice na Hané (Mikulka st, Mikulka ml)
  12. Lazar tým Unčovice (Látal, Gazárek, Sapara, Crhák)
  13. Blesk Náměšť na Hané (Paták, Martinek, Faltus)
  14. Ganiec team Unčovice (Ganiec, Plachý, M.Hájek)
  15. Stranglers team Unčovice (Vydra, Spáčil Petrskovský)
  16. Švagrové Slovensko (Kočera, Babin, Cselka, Tynák)

.......................................................................................................................

1. ročník turnaje v nohejbalu "Unčovice 2011" 9.7.2011

  1. Stréci Litovel
  2. Karmont Senice na Hané
  3. Darmošlapové Litovel
  4. Munga team Unčovice
  5. Martinek Unčovice
  6. Amatéři s.r.o. Unčovice
  7. Blesk Náměšť na Hané
  8. Doležel team Unčovice
  9. Strangles Unčovice
  10. Alibaba Litovel
  11. Dědek tým Unčovice
  12. Lazar tým Unčovice
  13. Sorin team Litovel
  14. Vepřek tým Unčovice

........................................................................................................................